بورد تخصصی جراحی ، پلاستیک و زیبایی|ژنیکوماستی | جراحی سینه مردان | جراحی کوچک کردن سینه مردان | جراحی زیبایی سینه |

بورد تخصصی جراحی ، پلاستیک و زیبایی - ژنیکوماستی , جراحی سینه مردان , جراحی کوچک کردن سینه مردان , جراحی زیبایی سینه , جراحی کاهش وزن , جراحی پلک ,

بورد تخصصی جراحی ، پلاستیک و زیبایی - ژنیکوماستی - جراحی سینه مردان - جراحی کوچک کردن سینه مردان - جراحی زیبایی سینه - جراحی کاهش وزن - جراحی پلک - جراحی تناسب اندام - لیزر لیپولیز ران - جراحی کوچک کردن شکم -

ورود اعضا
بورد تخصصی جراحی ، پلاستیک و زیبایی

دکتر مهدی آریانا

بورد تخصصی جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی

عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه

عضو حامعه جراحان ایران
__________________________

عضو جامعه جراحان اروپا دکتر مهدی آریانا بورد تخصصی جراحی – جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فارغ التحصیل سال 1386 با رتبه ممتاز می باشند.

ایشان بلافاصله پس از فارغ التحصیلی به عنوان عضو هئیت علمی دانشگاه جذب گردید و سال هاست در امر آموزش صدها دانشجوی پزشکی فعالیت داشته است. وی همچنین عضو هئیت تحریریه مجلات پزشکی می باشد و نویسنده و مجری بسیاری از طرح های علمی و پزشکی می باشد

در تکمیل مهارت های حرفه ای خود در دهها دوره تکمیلی جراحی در داخل و خارج از کشور (ایتالیا ، دبی ،انجمن جراحان پلاستیک اروپا و ... ) شرکت تموده و تجربه اندوزی کرده است.

از بدو شروع کار با تشکیل یک تیم کاملا حرفه ای و کارآزموده و نیز ایجاد یک محیط کاملا حرفه ای ،به عنوان پزشکی با دقت عمل بسیار بالا در مورد بیماران و همکاران خود شناخته شده است.

دکتر آریانا با استفاده از تجارب اساتید بزرگ جراحی جهان ، تغییرات بوجود آمده در رشته جراحی زیبایی را در اعمالی مانند جراحی های سینه (کوچک نمودن سینه های بزرگ ، بالا کشیدن وفیکس کردن سینه های شل ،ترمیم سینه های دفرمه و نا متقارن، کوچک نمودن سینه آقایان) در بیماران ایرانی را به نحو احسن اجرا نموده است.

انجام صدها جراحی در بیماران خاص و با فرم سینه های متفاوت گواه این مطلب می باشد و آرشیو عکس بیماران در کلینیک دکتر آریانا موجود و قابل ارایه به علاقه مندان این نوع جراحی میباشد.

انجام دقیق تکنیک ابدومینوپلاستی در تمام بیماران باعث ایجاد وجه تمایز در حذف پهلوها و سردل و نیز فرم زیبای ناف به بهترین شکل می باشد.

استفاده از متخصصین بیهوشی که خود ایشان عموما از اساتید دانشگاه می باشند، نگرانی های ناشی از بیهوشی را برای بیماران به حداقل می رساند و نیز تیم مجرب مشاورین تغذیه که با استفاده از آخرین ابزارها و تکنولوژی های روز دنیا ادامه درمان بیماران را بعد از عمل به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

دکتر آریانا به تمام بیماران با دید یک استاد دانشگاه نگریسته و تمام اقدامات انجام شده را بر اساس آخرین متد های علمی روز دنیا طراحی و اجرا می نماید.
_______________

دکتر مهدی آریانا متخصص لیزر لیپولیز ، متخصص جراحی سینه ، جراحی شکم ، جراحی پلک و لیپولیز
______________

دکتر مهدی آریانا، متخصص جراحی و عضو هیات علمی دانشگاه از بایدها و نبایدهای جراحی های زیبایی به شما می گوید.

جراحی پلاستیک مثل تمام شاخه های دیگر پزشکی فرایندی کاملا علمی و مبتنی بر دانش و نیز توانمندی های جراح است. خصوصیات جسمی و بدنی بیماران نیز بخش مهم دیگر ماجراست. داشتن انتظارات معقول و برپایه واقعیت های علمی برای انجام این جراحی ها برای همه بیماران ضروری است و این وظیفه یک جراح باتجربه است که قبل از جراحی تمام موارد را با دقت و حوصله با بیمار و خانواده بیمار در میان گذاشته و تمام احتمالات را بررسی کرده و پاسخ سؤالات احتمالی آنها را بیان کند. دکتر مهدی آریانا، متخصص جراحی (پلاستیک و ترمیمی) در مقاله زیر از انواع جراحی های زیبایی و بایدها و نبایدهای آنها سخن گفته است.

جراحی زیبایی سینه و بایدهای آن:

اصولا جراحی زیبایی سینه با توجه به اهمیت فوق العاده ای که در بانوان دارد جزو جراحی های بسیار تکنیکی و دقیق به حساب می آید. وجود حس دقیق و ظریف زیبایی شناختی و تسلط و تجربه کامل جراح در انواع مختلف جراحی های ترمیمی سینه نیازمندی حیاتی برای جراحان در این فیلد است. تفاوت های آناتومیک و بافت شناسی و همچنین تفاوتهای بسیار متنوع بیماران نیازمند انجام جراحی کاملا اختصاصی نسبت به هر بیمار است. روش کار به اینگونه است که پس از بررسی دقیق اولیه در معاینه، یک سناریوی کاملا اختصاصی جراحی برای هر بیمار تدوین شده و با ارائه جزئیات برنامه به بیمار، وی و خانوادهاش را در جریان دقیق نوع عمل تعیین شده و نیز نتایج احتمالی آن از لحاظ فکری قرار می دهیم و در نهایت با استفاده از آخرین تکنیک های روز دنیا و تجارب بررسی صدها بیمار جراحی شده قبلی، یک تکنیک انتخاب و انجام می شود.

بیماران به دلایل متفاوتی کاندیدای جراحی سینه می شوند که مهمترین آنها:

بزرگ بودن سینه ها و اثرات مخرب ناشی از سنگینی و حجم زیاد آنها

کوچک بودن غیرمعمول سینه ها

تقارن نداشتن سینه ها

شلی و افتادگی شدید سینه ها

جراحی زیبایی شکم و بایدهای آن:

اصولا تکنیک علمی جراحی شکم برخلاف ظاهر نسبتا ساده آن مستلزم تجربه و تبحر کامل جراح است. برداشتن صرفا پوست و چربی اضافی و آویزان شکم تنها بخش اندکی از این جراحی است. ترمیم عضلات جدار شکم، اصلاح پهلوها، اصلاح دقیق ناف با تکنیک های خاص، اصلاح بخش فوقانی ناحیه تناسلی، اصلاح دقیق ناحیه سر دل و زیر دنده ها و ترمیم فتق های احتمالی جدار شکم از بخشهای مهم و قابل توجه این جراحی است که بدون توجه به آنها کار دقیق و کامل نخواهد بود.
لیزر لیپولیز و بایدهای آن:

همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی، تکنیک های جراحی نیز با کمک این ابزار تکنولوژیک، با هدف کمترین آسیب در کنار بالاترین درجه کیفیت اعمال جراحی در حال تکامل هستند. با استفاده از لیزر در بهبود چاقی های موضعی علاوه بر افزایش سطح کیفی روشهای قبلی، عوارضی همانند خونریزی، کبودی های شدید پس از جراحی، درد و شلی پوست به حداقل می رسد، البته واضح است، استفاده از این تکنیک مانند هر ابزار جدیدی دیگر نیاز به تجربه و مهارت فراوان در کنار کمک گرفتن از لیزرهایی با کیفیت استاندارد بالاست. نواحی شکم، پهلوها، باسن، غبغب و بازوها مناسب ترین نواحی برای استفاده از این تکنیک در جهت رفع چاقی های موضعی بوده و با نتایج فوق العاده ای همراه بوده اند.

جراحی زیبایی پلک و بایدهای آن:

پلک به عنوان یکی از اندام های بسیار مهم در زیبایی صورت و همچنین نقش عملکردی آن در حمایت از چشم نیازمند توجه و دقت ویژه ای است. بررسی دقیق و هوشمندانه بیمار پیش از انجام هر نوع جراحی روی پلک توسط جراح الزامی است. برداشت پوست اضافی و نیز چربی های اضافی ناحیه پلک اقدام مهم جراحی است و تغییر شگرفی در چهره ایجاد کرده و در کاهش اثرات گذشت عمر و افزایش سن نقش قابل توجهی دارد. این جراحی معمولا به صورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی انجام می پذیرد و نیازی به بستری شدن بیمار نیست.

بزرگی سینه در آقایان و راهکارهای درمانی آن:

سـینه های بــزرگ آقـایـان ( ژنیکوماستی) در اثر افزایش حجم سینه ها اتفاق افتاده و علل مختلف همچون مسائل فیزیولوژیک ناشی از بلوغ یا کهنسالی، داروهای مختلف و در موارد نادر برخی از بیماریها سبب ساز آن است، البته در بسیاری از موارد علت واضح و خاصی را برای آن نمی توان یافت. با توجه به حجم و اندازه سینه ها و میزان پوست اضافی آنها روش های گوناگونی برای رفع آن از دیرباز توسط جراحان به کار گرفته می شود. جراحی باز و لیپوساکشن از رایج ترین روشهای درمان این بیماری به شمار می رود. جدیدترین تکنیک استفاده همزمان از یک برش جراحی بسیار کوچک (minimal invasive ) در زیر هاله در ترکیب با لیپوساکشن یا لیپولیز است.

عوارض جراحی های زیبایی:

هیچ جراحی نیست که بدون عوارض جانبی باشد و درضمن هر جراحی عوارض ویژه خود را دارد. این عوارض از درد و تورم و خونریزی می تواند باشد تا عوارض دیگر. نکته حائز اهمیت آن است که یک جراح مسئول، تمامی این عوارض را برای بیمار شرح دهد تا بیمار انتخابی آگاهانه داشته باشد. شایان ذکر است تجربه و تبحر یک جراح در کاهش و تخفیف عوارض بسیار مهم و حائز اهمیت است.

بورد تخصصی جراحی ، پلاستیک و زیبایی

آدرس :

ایمیل :
وب سایت :www.drariana.ir
تعداد بازدید : ۳۲۷۲

آگهی های مشابه

آمار بازدید سایت

بازدید روز

۲۹۴۳

بازدید دیروز

۵۲۷۸

بازدید ماه

۸۹۸۶۱

بازدید کل

۱۰۲۲۵۲۵۹

افراد آنلاین

۳۵۷

نماد اعتماد logo-samandehi
تعرفه آگهی


مدیرپشتیبانی : 09123100238

* اگر می خواهید آگهی شما در گوگل بالاتر دیده شود، با عنوان های مختلف آگهی خود را ثبت کنید، ما همه را تایید می کنیم!
* هم‌اکنون می توانید نامحدود آگهی ثبت کنید
* نام کاربری شما در سایت، همان ایمیل شما می باشد