شرکت مهندسی انرژی فلات (فلاتک)| انرژیهای پاک| انرژی تجدید پذیر| تولید انرژی از پسماند| انرژی های زیست توده|

شرکت مهندسی انرژی فلات (فلاتک) - انرژیهای پاک, انرژی تجدید پذیر, تولید انرژی از پسماند, انرژی های زیست توده, زباله سوز, نیروگاههای زباله سوز,

شرکت مهندسی انرژی فلات (فلاتک) - انرژیهای پاک - انرژی تجدید پذیر - تولید انرژی از پسماند - انرژی های زیست توده - زباله سوز - نیروگاههای زباله سوز - نیروگاه بیوگاز - تولید انرژی از فضولات حیوانی (دام و طیور) - دایجستر -

ورود اعضا
شرکت مهندسی انرژی فلات (فلاتک)

شرکت بازرگانی و مهندسی گسترش و انتقال انرژی فلات با نام اختصاری FALATec

شرکت مهندسی انرژی فلات (فلاتک) با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه مدیریت و تولید انرژی پاک از انواع پسماند با بهره مندی از مدیران با تجربه، ساماندهی و استقرار سیستم های مهندسی در صنعت پسماند کشور و همچنین تهیه و تامین تجهیزات و ماشین آلات صنایع مرتبط با تولید انرژی پاک از پسماند فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز نمود.

شرکت بازرگانی انرژی فلات با نام اختصاری FALATec، با برخورداری از امتیاز نمایندگی شرکتهای مطرحی از جمله GEOTECH – MRU Instruments – PRONOVA و همچنین شرکتها و تولیدکنندگان معتبر داخلی، قادر به تهیه و تامین کلیه ماشین آلات، تجهیزات آزمایشگاهی و  ابزار دقیق مورد نیاز صنایع بازیافت و تولید انرژی از پسماند، با کیفیت برتر و قیمت رقابتی می باشد.

ساخت تجهیزات، مخازن و ماشین آلات نیروگاهی، زباله سوز های شهری و بیمارستانی و همچنین کلیه تجهیزات مرتبط با تولید انرژی های تجدید پذیر در کارگاههای مجهز شرکت انرژی فلات با بهره گیری از تیم های مجرب مهندسی، ساخت و تولید و کنترل کیفی انجام می شود.

شرکت انرژی فلات، به عنوان طراح و سازنده تجهیزات گازی سازی، با توانایی بهره‌برداری از گاز تولید شده در فاضلاب های شهری و تبدیل آن به انرژی از توانایی بالایی برای همکاری با سازمانهای آب و فاضلاب و شرکتهای تصفیه فاضلاب برخوردار می باشد.

ارائه پیش طرح پروژه های تولید انرژی های نو به همراه برآوردهای دقیق مالی و اجرایی طرح جهت ارائه به ارگانهای ذیریط، به عنوان یکی از شروط اصلی خرید انرژی توسط دولت مطرح می باشد. شرکت انرژی فلات ضمن همکاری با کارفرمایان مجری طرح برای تهیه و ارائه مدارک ذکر شده، از توان مدیریتی خود برای جذب سایر مزایا و تسهیلات دولتی تخصیص یافته استفاده خواهد نمود .

شرکت مهندسی انرژی فلات (فلاتک)

شماره تماس : ۰۲۱-۷۷۳۶۰۷۴۹
آدرس : تهران، تهرانپارس، قنات کوثر، خ مطهری، نبش کوچه نهم، ساختمان تندیس، واحد 5

ایمیل :khodayar.babak@yahoo.com
وب سایت :www.falatec.ir
تعداد بازدید : ۱۲۴۱

آگهی های مشابه

آمار بازدید سایت

بازدید روز

۸۳۵

بازدید دیروز

۷۰۰۸

بازدید ماه

۵۰۴۶۸

بازدید کل

۱۰۱۸۵۸۶۶

افراد آنلاین

۳۰۴

نماد اعتماد logo-samandehi
تعرفه آگهی


مدیرپشتیبانی : 09123100238

* اگر می خواهید آگهی شما در گوگل بالاتر دیده شود، با عنوان های مختلف آگهی خود را ثبت کنید، ما همه را تایید می کنیم!
* هم‌اکنون می توانید نامحدود آگهی ثبت کنید
* نام کاربری شما در سایت، همان ایمیل شما می باشد